- písničkář, kytarista, herec, básník , textař, skladatel, divadelník, imitátor, scénárista, učitel na kytaru, moderátor a táta - 

Najdete zde moje texty, videa, něco o mně
a odkazy na mojí tvorbu.

mp3: www.bandzone.cz/jannic

Mé písně na youtube

 

přidejte se jako fanoušek na Facebooku

texty na tisk do zpěvníku k ohni na supermusic.sk - doplňuji pravidelně
appka Zpěvník na android

                                                                                              Váš Jenda Nic

Poslední moje návštěva webu 11.4.2023

 

Anketa

Líbí se Vám moje tvorba?

Ano 336 16%
Ne 285 14%

Celkový počet hlasů: 2099

Novinky

Nová deska a operace hlasivek

Deska se roztáčí, 6 songů už má podklad. Bude to fajn a konečně nejen kytara.  Dostává to takový ten rádiový šmrnc! Ale nebojte se, o akustické verze nepříjdete. Akorát, že si všechny nástroje dělám sám kromě kláves. To ukážu zvukaři a on to nahraje za mě. Já mám nápady a on to tam dohodí. Čeká mě operace hlasivek!  Bojím se, mám z toho ůzkosti, panické ataky... Doktoři chtějí hned, sle nemají pro mě termín. Já to vydržím. Ten uzlík je tam od dětství a najednou si někdo všiml. A to, že přestanu kouřit je přece fajn. Ale hodně se bojím. V narkóze... a co když se mi uspí srdce? Nedostanu infarkt ze strachu? Budu jestě zpívat? Příjdu o hlas? Doktorka říkala, že Pomeje měl uzlík který neřešil. Pak za 5 let umřel. U mě ten uzlík po odejmutí může znamenat kariéru. No... radši život než za 5 let mrtvej! Jdu do toho, ale potřebuju všechny. 
Celý článek